KUNIO.PL - największa polska strona o serii Nekketsu!Newsy
news
Poznaj bliżej Kyoko
15 sierpnia 2019

Jakiś czas temu dano nam możliwość bliższego zapoznania się z jedną z bohaterek River City Girls - Misako, teraz WayForward udostępniło krótki materiał przedstawiający drugą bohaterkę, słodką dziewczynę Rikiego – Kyoko.

news
Poznaj bliżej Misako
6 sierpnia 2019

Na zaprezentowanym wczoraj nowym zwiastunie możemy bliżej poznać się z Misako, jedną z dwóch głównych bohaterek River City Girls, które swoją premierę będzie miało już 5 września.

news
Gameplay z dema na Anime Expo
19 lipca 2019

Podczas Anime Expo, można było zobaczyć grywalne demo River City Girls, zobaczcie jak gra prezentuje się w akcji!

news
RCG - pierwsze informacje!
4 lipca 2019

Skoro mamy potwierdzone info o nowej grze, otworzyliśmy dla niej specjalne miejsce, zebraliśmy wszystkie informacje, dodaliśmy kilka screenów i teraz zapraszamy Was do zapoznania się znimi ;)

River City Girls na KUNIO.PL

news
River City Girls - Teaser Trailer!
3 lipca 2019

Dość niespodziewanie na YouTubowym kanale WayForward swoją premierę miał teaser trailer nadchodzącego w kooperacji z Arc System Works tytułu obsadzonego w ‘uniwersum’ gier z Kunio pod Tytułem River City Girls, co jednoznacznie potwierdziło nam informacje, jakoby tym razem głównymi bohaterami gry były Misako i Kyōko i ufff…. W tych kilkudziesięciu sekundach filmiku przedstawiono tak dużo, że o dłuższą analizę pozwolę sobie w kolejnym newsie, który pojawi się wraz z utworzeniem nowego działu z grą. Nie wiem jak Wy, ale ja się ZNOWU strasznie jaram!

Kliknij, aby zobaczyć trailer!

news
15 lat jak jeden dzień!
3 czerwca 2019

Nigdy nie bawiliśmy się w takie pierdoły jak urodziny strony, nigdy nie świętowaliśmy żadnych rocznic, ani z tej okazji nic specjalnego na stronie nie urządzaliśmy, ale cholera, to już 15 lat od kiedy informujemy o nowościach w serii Kunio, udostępniamy masę materiałów o grach, piszemy poradniki, tworzymy jasne instrukcje do poszczególnych tytułów, nagrywamy materiały video i organizujemy turnieje! W tym miejscu chciałbym podziękować wszystkim fanom, sympatykom, czytelnikom, subskrybentom i wszystkim, który raz na jakiś czas poświęcają kilka minut by zobaczyć co nowego się u nas dzieje :)

PS. Ja wiem, że z tym wszystkim jesteśmy bardzo nieregularni, robimy to jak nam się zachce i jesteśmy idealnym przykładem jak nie prowadzić strony, ale cóż... będziemy to robić dalej! :)

update
Website update!
22 kwietnia 2019

Aktualizacje z minionego tygodnia:

- dodanie gry/klona Nekketsu Soccer League (TUTAJ!),
- nowy dział z hackami gier (TUTAJ!) ,
- dodanie działu ze spektaklem Kunio-kun (TUTAJ!)

news
Nowa wielka gra z Kunio?
19 kwietnia 2019

Jakiś czas temu w sieci pojawiły się plotki jakoby studio znane z rewelacyjnej serii platformówek Shantae, WayForward miałoby we współpracy z Arc System Works. przygotowywać nową grę w uniwersum River City. Dziś plotki te zostały oficjalnie potwierdzone, a nadchodząca - miejmy nadzieję - wielka gra, nosić ma tytuł River City Girls. Na tą chwilę szczegółów brak, a wszelkie notki prasowe skupiają się praktycznie wyłącznie na aspekcie wspaniałości kolaboracji obu studiów i zapewnieniu, że nad grą pracują największe talenty obu firmy. Biorąc pod uwagę dotychczasowe dokonania firmy WayForward (przypominam, że są oni również autorami gry Double Dragon Neon), oraz tego co udało się wyczytać między-wierszami notatek prasowych, spodziewać się możemy solidnej, dwuwymiarowej ‘chadzajki’ w stylu Downtown Nekketsu Monogatari czy River City Ransom: Underground w nowym, mangowym stylu graficznym, odchodząc wreszcie od klasycznych, 8bitowych spritów.

news
Downtown Rantou Koushinkyoku Mach!! z logo i przybliżoną datą premiery
26 lutego 2019

Tak prezentuje się logo gry, która będzie kontynuacją River City Melee: Battle Royal Special, jej premiera na Nintendo Switch planowana jest na wiosnę tego roku, natomiast wersje na PS4 i PC (Steam) nieco później.

news
Nadchodzi Downtown Rantou Koushinkyoku Mach!!
22 lutego 2019

Arc System Works ogłosił nową grę z serii Kunio-kun: Downtown Rantou Koushinkyoku Mach !!, dostępną na konsole PlayStation 4, Nintento Switch i komputery klasy PC za pośrednictwem Steam.

Jak podaje sam producent Downtown Rantou Koushinkyoku Mach !! to odświeżona wersja River City Melee: Battle Royal Special wzbogacona o kilka nowych elementów urozmaicających rozgrywkę. Wśród nich wymienia się Bamboo Shoot zwiększający naszą postać, drużynowy tryb Change Match, w którym pokonana postać przechodzi do nas w roli sojusznika, oraz Team Editor, czyli miejsce w której stworzymy całą drużynę.

Data premiery nie jest znana.

video
Let's Play! #97
20 lutego 2019

GOAL 3! Tak naprawdę nie wiemy, czy trzeba dodać coś więcej by zachęcić was do obejrzenia nowego let's play'a. Jedah zabrał się za (w opinii większości), najlepszą grę z serii Kunio-kun jaka kiedykolwiek powstała. Zapraszamy na let's play z Kunio-kun No Nekketsu Soccer League na konsolę Famicom.

video
Let's Play! #96
6 lutego 2019

Tym razem nasz redaktor Jedah biega, skaczę, zjada bagietkę i podkłada bombę w rewelacyjnym Downtown Nekketsu Kōshinkyoku: Dokodemo Daiundōkai na konsolę Gameboy.

update
Website update!
4 lutego 2019

Ostatnie aktualizacje na stronie:

- utworzenie działu drużyn w Downtown Nekketsu Kōshinkyoku: Soreyuke Daiundōkai na FamiCom,
- opis przedmiotów w dziale poradnik dla Downtown Nekketsu Kōshinkyoku: Soreyuke Daiundōkai na FamiCom,
- uzupełnienie działu poradnik w Soccer Hen / World Cup na FamiCom,
- uzupełnienie działu z drużynami w Soccer Hen / World Cup na FamiCom,
- poprawki w instrukcji Soccer Hen / World Cup na FamiCom,


video
Let's Play! #95
30 stycznia 2019

Czas na ostatnie 3 mecze. Kto zdobędzie puchar Nintendo World Cup? Tego dowiecie się z naszego filmu.

video
Let's Play! #94
23 stycznia 2019

Gramy dalej w Nintendo World Cup na Playchoice - 10.

video
Let's Play! #93
16 stycznia 2019

Już na początku turnieju drużyna USA rozgromiła Japonię prowadzoną przez Kunio. Jednak to dopiero początek mistrzostw. Zapraszamy do obejrzenia kolejnych meczów.

update
Website update!
14 stycznia 2019

Aktualizacje z minionego tygodnia:

- dodanie działu z trofeami w Kunio-kun the World Classics Collection,
- uzupełnienie działu z drużynami w Soccer Hen / World Cup na FamiCom,
- nowy wygląd podmenu gier,
- nowy wygląd karty autora recenzji,

video
Let's Play! #92
9 stycznia 2019

Tym razem nie jako Nekketsu, lecz drużyna USA nasz redaktor Jedah podbija piłkarski świat, w Nintendo World Cup na automacie Playchoice - 10. Nie oznacza to jednak, że Kunio się w tej grze nie pojawi.

news
Nowa gra w produkcji?
3 stycznia 2019

Taiwan Digital Game Rating Committee, czyli Taiwański odpowiednik naszego PEGI, wystawił wczoraj ocenę ograniczenia wiekowego dla produkcji o nazwie Izasuze! Kobayashi-san tworzonej przez zespół Arc System Works na platformy obecnej generacji, tj. Nintendo Switch, PlayStation 4, XBOX One, Windows PC. Do oceny przypięto skromną grafikę, na której widnieje postać Masao Kobayashi – jednego z rywali w Downtown Nekketsu Monogatari uczęszczającego do Reihō Academy. Ślepo więc obstawiamy, że czeka nas spin-off serii, taki jaki miał miejsce przy Riki Densetsu, opowiadający o losach postaci innej niż wizytówkowy dla serii Kunio.

video
Let's Play! #91
2 stycznia 2019

W kolejnym let's playu nasz dzielny redaktor, przebiega przez cudze domy, pływa w ściekach rozwala zawieszone na suficie kule i i zrzuca rywali z dachu. Takie rzeczy tylko w Downtown Nekketsu Kōshinkyoku: Soreyuke Daiundōkai. Tym razem na PC Engine.
Shoutbox
Reklamy