KUNIO.PL - największa polska strona o serii Nekketsu!

Newsy
update
Kunio Online - aktualizacja
16 marca 2024

Drobna aktualizacja na stronie w temacie powstającego Kunio Online:
- dodaliśmy nowe, aktualne screeny,
- stworzyliśmy nowy, pełnoprawny opis gry,
- dodaliśmy dział DOWNLOAD, w którym można pobrać instalator gry, sprawdzić status serwera oraz zajrzeć do oficjalnego changelogu
- dodaliśmy na stronę główną baner, skrót prowadzący do strony o grze.

news
Remake Soccer League?!
15 marca 2024

Marzycie o remake Kunio-kun no Nekketsu Soccer League? A co byście powiedzili, na... fanowski projekt naprawdę mocno inspirowany oryginałem? To mamy dla Was dobrą wiadomość! Skrywający się pod pseudonimem CONNSYST pochwalił się pierwszymi przymiarkami do nowopowstającej piłki nożnej z nieco naciągniętymi zasadami ;) Co ważne, autorem projektu jest Polak! Zachęcamy do obejrzenia pierwszego materiału video, subskrybowania kanału autora i trzymania kciuki za powodzenie projektu!

Filmik możecie obejrzeć klikając w tego newsa.

news
Technōs Japan. Złoty medal ośmiobitowej komedii
11 marca 2024

Już jutro (12.03.2024) w punktach sprzedaży prasy pojawi się najnowszy numer magazynu CD-ACTION, w którym na dwóch stronach przeczytać będziecie mogli tekst autora bolo opisujący cztery jego ulubione gry z Kunio na poczciwego FamiCom'a.

Magazyn dostępny jest również w wersji elektronicznej, którą zakupić możecie klikając w tego newsa.

news
River City Rival Showdown - essay od Cascada
14 lutego 2024

Ponieważ Kunio-kun zawsze w sercu to zrobiłem krótkie przedstawienie mojej ulubionej odsłony River City, czyli Rival Showdown. - tymi słowami do obejrzenia swojego materiału video zachęca Cascad(Jazz), a my podajemy go dalej, bo warto wspierać innych twórców, którzy dobrze mówią o Kunio.

update
Kunio No Nekketsu School Fighters
13 lutego 2024

Chyba od czasów Legend of Burning Fighters nie dostaliśmy żadnej bijatyki z Kunio. Tym bardziej może cieszyć nowa produkcja od Brazylijczyków z Usagiru-Orochi stworzona na Sega Megadrive/Genesis z którą od dziś zapoznać się możecie klikając w tego newsa!

video
Nekketsu! Street Basket: Ganbare Dunk Heroes - ROZPAKOWANIE
2 lutego 2024

Już dziś o 19 zapraszam Was na rozpakowanie kolejnej paczki z Japonii. Wyjątkowo tym razem, nie zdradzam jej zawartości. Ciekawi? Kliknijcie w tego newsa.

Osobiście to dla mnie jedno z ważniejszych rozpakowań na kanale. Nekketsu! Street Basket: Ganbare Dunk Heroes to tytuł, który ukazał się na FamiComa gdy na rynku od 3 lat gościł już Super FamiCom, przez co jest obecnie najwyżej wycenianą gra spośród wszystkich tytułów z Kunio.

update
Double Dragon & Kunio-kun Retro Brawler Bundle
27 stycznia 2024

W ramach niewielkiego upadatu strony dodaliśmy osobny dział wraz z opisem do kompilacji gier Double Dragon & Kunio-kun Retro Brawler Bundle.

update
River City Rival Showdown - RECENZJA
23 stycznia 2024

Długo wyczekiwana recenzja gry Downtown Nekketsu Monogatari SP / River City Rival Showdown pojawiła się u nas na stronie! A wraz z nią poradnik, który pomoże Wam z obraniem odpowiedniej ścieżki w celu obejrzenia prawdziwego zakończenia.

video
Kunio-kun Nekketsu Complete: Famicom Hen - ROZPAKOWANIE
19 stycznia 2024

Ekspresowa prezentacja pudełka ze skromną zawartością składanki zamykającej wydania gier z Kunio na konsolę Nintendo 3DS.

news
8biters o serii Kunio
17 stycznia 2024

Zdarza się, że trafiamy na jakieś materiały o Kunio całkiem przypadkiem, tak właśnie było z video od 8biters, który w ponad 40 minutowym filmie próbuje swoich sił w kilku grach z serii na rodzimym Pegasusie.

video
Kunio Kun Nekketsu Collection 3 - ROZPAKOWANIE
12 stycznia 2024

Zobaczcie jak wygląda zawartość pudełka z grą Kunio Kun Nekketsu Collection 3, czyli składanki dwóch klasycznych gier z Kunio z konsoli Nintendo FamiCom wydanej na GameBoy Advance.

update
Website update!
11 stycznia 2024

Kunio-kun no Sangokushi dayo: Zeiin Shuugou! nie należy do najmniejszych gier, a rozpisanie całej przygody zajmie nam jeszcze kilka lat, dlatego z czystym sumieniem możemy przekazać Wam informacje, że od jakiegoś czasu na stronie znajdziecie ilustrowany poradnik do rozdziału pierwszego, dział trofea wraz z ich opisami, oraz dział opisujący ścieżkę dźwiękową .

update
Karting z Kunio!
9 stycznia 2024

Żartobliwie powiem, że tym razem mamy jedno z niespełnionych marzeń samego Technos Japan Corp.! Kart Racing Kunio-Kun był w planach, po latach zaprezentowano nawet szkice koncepcyjne, gra jednak nigdy się nie ukazała. Na otarcie łez człowiek podpisujący się pseudonimem Mega-I swego czasu przygotował rewelacyjne assety z Kunio do otwartego projektu Sonic Robo Blast 2 w wersji Kart! Pliki wraz z instrukcją instalacji znajdziecie klikając w tego newsa!

update
Nekketsu! Beach Volley dayo: Kunio-kun w kolorze!
8 stycznia 2024

W dzisiejszej aktualizacji umożliwiamy Wam pobranie specjalnego Patcha przygotowanego przez Roberta P. do gry Nekketsu! Beach Volley da yo: Kunio-kun dzięki któremu starusieńka gra z GameBoya zyska kolory! Patch polecamy i pozdrawiamy autora poprawki!

video
Nekketsu Kōha Kunio-Kun Special - ROZPAKOWANIE
29 grudnia 2023

Nekketsu Kōha Kunio-Kun Special, czyli remake oryginalnego Nekketsu Kōha Kunio-Kun tym razem wydany na przenośną konsolę Nintendo 3DS. W tym materiale sprawdzamy, czy zawartość pudełka dorówna zawartości samej gry?Shoutbox