Znaleziono 38 wyników

autor: SebaSan1981
12 maja 2012, 12:34
Forum: Nekketsu Kunio Kun
Temat: Nasze posiadane gry z Kunio Kunem
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 19957

Re: Nasze posiadane gry z Kunio Kunem

Z bardziej oryginalnych niebazarowych Kuniów to mam dwa na Famicoma (w tym jeden zakupiony od naszego Roberta):

Obrazek
autor: SebaSan1981
12 maja 2012, 12:32
Forum: Strefa KUNIO.PL
Temat: FORUM
Odpowiedzi: 38
Odsłony: 53525

Re: FORUM

Świetne!! Skąd je właściwie bierzesz?? Sam robisz czy może to import??
autor: SebaSan1981
10 maja 2012, 00:51
Forum: Komputery, programy, internet...
Temat: Wasz ulubiony program do grafiki komputerowej/obróbki zdjęć
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 8546

Wasz ulubiony program do grafiki komputerowej/obróbki zdjęć

Jak w temacie. Napiszcie jaki jest Wasz ulubiony program graficzny i uzasadnijcie dlaczego akurat wolicie ten niż inne konkurencyjne sofciki...
autor: SebaSan1981
10 maja 2012, 00:46
Forum: FamiCom / NES / Pegasus
Temat: Nekketsu! Street Basket: Ganbare Dunk Heroes
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 9078

Re: Nekketsu! Street Basket: Ganbare Dunk Heroes

http://i545.photobucket.com/albums/hh396/SebaSan1981/KunioKunBasket07-1.png http://i545.photobucket.com/albums/hh396/SebaSan1981/KunioKunBasket04-1.png http://i545.photobucket.com/albums/hh396/SebaSan1981/KunioKunBasket01.png

W tym Kuniu najbardziej rozwaliło mnie intro z dwoma znajomymi ...
autor: SebaSan1981
10 maja 2012, 00:33
Forum: Super FamiCom / SNES
Temat: Shin Nekketsu Kouha Kunio-kun: Kunio Tachi no Banka
Odpowiedzi: 15
Odsłony: 16187

Re: Shin Nekketsu Kouha Kunio-kun: Kunio Tachi no Banka

A najlepsze jest to że i tymi dziewczynami da się grać. I co ciekawe, w warunkach bojowych sprawdzają się znakomicie!!
autor: SebaSan1981
09 maja 2012, 02:34
Forum: Nekketsu Kunio Kun
Temat: Co dalej?
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 11137

Re: Co dalej?

Mogli by Kunio Kuna umieścić na Dzikim Zachodzie. Chciałbym zobaczyć grę westernową z Kuniem a jesli nie zobaczyć to napewno zagrać...
autor: SebaSan1981
21 kwie 2012, 18:20
Forum: FamiCom / NES / Pegasus
Temat: Kunio Kun No Nekketsu Soccer League/Goal3
Odpowiedzi: 26
Odsłony: 31153

Re: Kunio Kun No Nekketsu Soccer League/Goal3

Zgodzę się że ta gra jest najlepszą piłką nożną na konsole ośmiobitowe. Gra wymiata w każdym calu, wygląda świetnie, jest dynamiczna, efekciarska, z poczuciem humoru i idealnie nadaje się do rozgrywek wieloosobowych. Ma co prawda nietypowy system sterowania (sterujemy jednym piłkarzem i wydajemy ...
autor: SebaSan1981
20 kwie 2012, 23:28
Forum: Pchli targ
Temat: Kupię famicomowe carty z grami z Kunio Kunem
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 5630

Re: Kupię famicomowe carty z grami z Kunio Kunem

Dzięki za udaną tranzakcję Robercie!!
Uaktualniając temat, szukam wszystkich Kunio Kunów oprócz Downtown Special, Ice Hockey i Kunio No Monogatari, którego będę miał od innego koleżki z dobrymi "dojściami".
autor: SebaSan1981
20 kwie 2012, 02:15
Forum: FamiCom / NES / Pegasus
Temat: Ike Ike! Nekketsu Hockey Bu: Subette Koronde Dairantō
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 12107

Re: Ike Ike! Nekketsu Hockey Bu: Subette Koronde Dairantō

Udało mi się znaleźć moje stare zdjęcie z gry na konsoli kiedy to pokonalem w finale Kanadę 51-1.

http://i545.photobucket.com/albums/hh396/SebaSan1981/kuniohockey003.jpg

Mam nadzieję że poprawię wynik na famiśkowym carcie który kupiłem od Roberta. Hokej z Kuniem to wspaniała gra, bardzo skillowa ...
autor: SebaSan1981
19 kwie 2012, 01:50
Forum: Gry
Temat: Ej, gramy w coś? :P
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 10836

Re: Ej, gramy w coś? :P

A ja sobie pogrywam ostatnio w Asterix & Obelix na Snesie. Gra trudna jak diabli ale powtarzam do oporu kolejne etapy i brnę coraz dalej. Narazie dotarłem do Grecji więc polowa gry już chyba za mną...

Obrazek