FORUM

Wszystko co związane ze stroną kunio.pl, forum kunio.pl, oraz użytkownikami...
Awatar użytkownika
Rob3rt
Administrator
Posty: 230
Rejestracja: 21 gru 2011, 22:27

Re: FORUM

Post autor: Rob3rt »

...i kolejne animowane uśmieszki na forum! Jak Wam się podobają? <happy>
Awatar użytkownika
SebaSan1981
Posty: 38
Rejestracja: 05 sty 2012, 21:27
Lokalizacja: Chełm
Kontakt:

Re: FORUM

Post autor: SebaSan1981 »

Świetne!! Skąd je właściwie bierzesz?? Sam robisz czy może to import??
Awatar użytkownika
Laska
Posty: 55
Rejestracja: 08 maja 2012, 09:17
Lokalizacja: Chełm

Re: FORUM

Post autor: Laska »

SebaSan1981 pisze:Świetne!! Skąd je właściwie bierzesz?? Sam robisz czy może to import??
Prawdopodobnie włącza grę na emu,naciska przycisk żeby leciało powoli czy coś,print screen (czy jakoś tak xd)
Wkleja do jakiegoś programu (nie wiem czego używa) robi animacje i daje xd
Albo bierze z neta >: (
I like Apples Ѽ
Awatar użytkownika
Rob3rt
Administrator
Posty: 230
Rejestracja: 21 gru 2011, 22:27

Re: FORUM

Post autor: Rob3rt »

Importuje od ruskich <palacz> Choć trzeba powymyślać jeszcze kilka nowy ;)
Awatar użytkownika
Km93
Posty: 180
Rejestracja: 06 sty 2012, 15:10
Lokalizacja: Działdowo

Re: FORUM

Post autor: Km93 »

Niedługo podeślę kilka od znajomych z innych krajów :)
Awatar użytkownika
Judysz
Posty: 37
Rejestracja: 06 sty 2012, 09:56
Lokalizacja: Ziemia
Kontakt:

Re: FORUM

Post autor: Judysz »

No, no... Całkiem niezła kolekcja tych emotów. <yeah>
Czekam na kolejne z otwartymi ramionami <love>
Awatar użytkownika
Rob3rt
Administrator
Posty: 230
Rejestracja: 21 gru 2011, 22:27

Re: FORUM

Post autor: Rob3rt »

No to macie kolejne dwie :)

<mexico> <rozgrzewka>

Teraz trzeba więcej pisać! Bo emotikony leżą tylko nadaremno :D
Awatar użytkownika
Wrzosio
Posty: 62
Rejestracja: 05 lip 2012, 14:56

Re: FORUM

Post autor: Wrzosio »

fajny emotikony
<mexico> <rozgrzewka>
---------------------------------
Precz z hakerstwem !
Ja miałem problem z hackerem niedawno
Jakiś debil zrobił taki hack że pisało po 3 minutach od włączenia kompa
,,Komputer został zablokowany z powodu naruszenia prawa polskiego''
I niby musiałem zapłacić 500 zł za odblokowanie kompa
(jakbym zapłacił to wirusy by nie znikły tylko komp byłby odblokowany)
Lecz na szczęście mojej siostry ciotecznej mąż
pracuje w Komputronic i zna się na tym
i mówi to samo co napisałem w 2 linijce
Okazało się że ten hack zrobił 600 wirusów !
Na szczęścia on je usunął za troche kasy
i wszystko jest jak dawniej
Precz z hackerstwem !
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Andrzej560
Moderator
Posty: 141
Rejestracja: 05 sty 2012, 17:21
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: FORUM

Post autor: Andrzej560 »

King, mialem ostatni identyczny problem z 'hackerstwem'. To po prostu wirus był, tak zwany wyłudzacz (ransom-ware)

Co dziwne zlapal mnie na stronie o programowaniu. <rozgrzewka>

Komp sie blokowal, nie szlo nic zrobic, tryb awaryjny mi nie dziala, ale wszedlem przez linuxa live cd na dysk i usunalem gnoja.

Straszne gówno.
ODPOWIEDZ