Strona 4 z 4

Re: FORUM

: 12 maja 2012, 12:00
autor: Rob3rt
...i kolejne animowane uśmieszki na forum! Jak Wam się podobają? <happy>

Re: FORUM

: 12 maja 2012, 12:32
autor: SebaSan1981
Świetne!! Skąd je właściwie bierzesz?? Sam robisz czy może to import??

Re: FORUM

: 12 maja 2012, 12:37
autor: Laska
SebaSan1981 pisze:Świetne!! Skąd je właściwie bierzesz?? Sam robisz czy może to import??
Prawdopodobnie włącza grę na emu,naciska przycisk żeby leciało powoli czy coś,print screen (czy jakoś tak xd)
Wkleja do jakiegoś programu (nie wiem czego używa) robi animacje i daje xd
Albo bierze z neta >: (

Re: FORUM

: 12 maja 2012, 12:39
autor: Rob3rt
Importuje od ruskich <palacz> Choć trzeba powymyślać jeszcze kilka nowy ;)

Re: FORUM

: 12 maja 2012, 13:17
autor: Km93
Niedługo podeślę kilka od znajomych z innych krajów :)

Re: FORUM

: 22 maja 2012, 00:07
autor: Judysz
No, no... Całkiem niezła kolekcja tych emotów. <yeah>
Czekam na kolejne z otwartymi ramionami <love>

Re: FORUM

: 18 sie 2012, 20:10
autor: Rob3rt
No to macie kolejne dwie :)

<mexico> <rozgrzewka>

Teraz trzeba więcej pisać! Bo emotikony leżą tylko nadaremno :D

Re: FORUM

: 18 sie 2012, 20:48
autor: Wrzosio
fajny emotikony
<mexico> <rozgrzewka>
---------------------------------
Precz z hakerstwem !
Ja miałem problem z hackerem niedawno
Jakiś debil zrobił taki hack że pisało po 3 minutach od włączenia kompa
,,Komputer został zablokowany z powodu naruszenia prawa polskiego''
I niby musiałem zapłacić 500 zł za odblokowanie kompa
(jakbym zapłacił to wirusy by nie znikły tylko komp byłby odblokowany)
Lecz na szczęście mojej siostry ciotecznej mąż
pracuje w Komputronic i zna się na tym
i mówi to samo co napisałem w 2 linijce
Okazało się że ten hack zrobił 600 wirusów !
Na szczęścia on je usunął za troche kasy
i wszystko jest jak dawniej
Precz z hackerstwem !

Re: FORUM

: 20 sie 2012, 17:56
autor: Andrzej560
King, mialem ostatni identyczny problem z 'hackerstwem'. To po prostu wirus był, tak zwany wyłudzacz (ransom-ware)

Co dziwne zlapal mnie na stronie o programowaniu. <rozgrzewka>

Komp sie blokowal, nie szlo nic zrobic, tryb awaryjny mi nie dziala, ale wszedlem przez linuxa live cd na dysk i usunalem gnoja.

Straszne gówno.