fajny emotikony
---------------------------------
Precz z hakerstwem !
Ja miałem problem z hackerem niedawno
Jakiś debil zrobił taki hack że pisało po 3 minutach od włączenia kompa
,,Komputer został zablokowany z powodu naruszenia prawa polskiego''
I niby musiałem zapłacić 500 zł za odblokowanie kompa
(jakbym zapłacił to wirusy by nie znikły tylko komp byłby odblokowany)
Lecz na szczęście mojej siostry ciotecznej mąż
pracuje w Komputronic i zna się na tym
i mówi to samo co napisałem w 2 linijce
Okazało się że ten hack zrobił 600 wirusów !
Na szczęścia on je usunął za troche kasy
i wszystko jest jak dawniej
Precz z hackerstwem !