Strona 1 z 1
Tablet graficzny
: 18 wrz 2012, 20:34
autor: Andrzej560
Ktoś używa tabletu graficznego? Jaki model polecacie i ogolnie co sadzicie itp

Re: Tablet graficzny
: 18 wrz 2012, 23:59
autor: Shin
Ogónie wacomy.. bamboo najlepsze jak do tej pory tablety... każdy (przeważnie) rysownik ci je poleci...
a co do preferencji to oblookaj je i pomyśl czego tak naprawdę oczekujesz, bo jest ich dużo..