Strona 1 z 1
Co dalej?
: 07 kwie 2012, 10:04
autor: Rob3rt
Ostantio (teoretycznie, bo dostępny tylko dla Japonii) dostaliśmy składankę remaków na Nintendo 3DS, która to ukazała się na 25lecie serii. Kilka tygodni temu logiczna planszówka na smartfony, która z serią Kunio-kun ma niewiele wspólnego. Jestem ciekaw co dalej? Jak myślicie? Czy Arc System Works po wydaniu trzech nowych gier i jednego remake pokusi się o wydanie kolejnych części?
Re: Co dalej?
: 09 kwie 2012, 21:47
autor: Andrzej560
Nie.
Prawa do franczyzy miało juz tyle firm i nic z tego nie bylo, ze nie spodziewalbym sie niczego oprocz odswiezonych remaków
Re: Co dalej?
: 14 kwie 2012, 02:23
autor: Judysz
Szczerze to powinni pójść w stronę nowości, bo ile można robić remaków?
Jest tyle dyscyplin sportowych, że na pewno dałoby radę do czegoś wepchnąć Kunia i wyciągnąć z tego dobry gameplay.
Choćby takie Rugby, czy jakaś bardziej rozbudowana wersja siatkówki z GameBoya.
Re: Co dalej?
: 08 maja 2012, 10:35
autor: Laska
Dokładnie,Ale wątpię że tym się zajmą,Nie chce im się wymyślać i tp,Mogli by dodać coś nowego jak wyżej wymienione
rugby,Tyle już się grało w piłkę nożną na różnych konsolach że teraz się nawet nei chce zbadać bo i tak to to samo
tylko z lepszą grafiką....
Re: Co dalej?
: 09 maja 2012, 02:34
autor: SebaSan1981
Mogli by Kunio Kuna umieścić na Dzikim Zachodzie. Chciałbym zobaczyć grę westernową z Kuniem a jesli nie zobaczyć to napewno zagrać...
Re: Co dalej?
: 09 maja 2012, 12:29
autor: Rob3rt
Ja w przeciwieństwie do Was jestem nieco bardziej optymistyczny

Gry z Kunio od ASW, choć brakuje im świeżości nie są najgorsze, Japoński rynek jest zdominowany przez Nintendo 3DS (konsolka sprzedaje się 2 razy lepiej niż wszystkie inne razem wzięte), a firma ma tylko garstkę tytułów, które co jakiś czas odświeża wydając nowe części.
Re: Co dalej?
: 11 maja 2012, 15:10
autor: Andrzej560
Re: Co dalej?
: 07 gru 2012, 11:24
autor: Rob3rt
No i stało się

Kilka godzin temu, Arc System Works opublikował trailer i kilka podstawowych informacji o nowej grze, która wyjdzie już 12.12.12

To nowa gra w stylu "Downtown Nekketsu Monogatari", w której głównym bohaterem będzie Riki. Do rozmowy na jej temat zapraszam do nowo otwartego tematu w dziale "Nintendo DS / 3DS".