Shin Nekketsu Kouha Kunio-kun: Kunio Tachi no Banka
Re: Shin Nekketsu Kouha Kunio-kun: Kunio Tachi no Banka
Raczej tylko na Super FamiCom.
Re: Shin Nekketsu Kouha Kunio-kun: Kunio Tachi no Banka
Druga gra z Kuniem, do której potrzebowałem kolegi aby się w nią wkręcić (pierwsza to "samuraje" z NES'a).
Miła odskocznia do poważniejszych klimatów, gra przyznam sprawiała czasami kłopoty swoją trudnością,
ale da się przeżyć.
Wspominam ją dobrze, ale nie zapowiada się, bym do niej szybko powrócił.
Miła odskocznia do poważniejszych klimatów, gra przyznam sprawiała czasami kłopoty swoją trudnością,
ale da się przeżyć.
Wspominam ją dobrze, ale nie zapowiada się, bym do niej szybko powrócił.
Re: Shin Nekketsu Kouha Kunio-kun: Kunio Tachi no Banka
Po obrazku który dałeś to powiem tylko jedno:
Są panie,trzeba grać xd
Są panie,trzeba grać xd
I like Apples Ѽ
- SebaSan1981
- Posty: 38
- Rejestracja: 05 sty 2012, 21:27
- Lokalizacja: Chełm
- Kontakt:
Re: Shin Nekketsu Kouha Kunio-kun: Kunio Tachi no Banka
A najlepsze jest to że i tymi dziewczynami da się grać. I co ciekawe, w warunkach bojowych sprawdzają się znakomicie!!
- Andrzej560
- Moderator
- Posty: 141
- Rejestracja: 05 sty 2012, 17:21
- Lokalizacja: Polska
- Kontakt:
Re: Shin Nekketsu Kouha Kunio-kun: Kunio Tachi no Banka
Tak, fajna sprawa. 1 gracz ma do dyspozycji 4 postacie które może zmieniać w locie.
Re: Shin Nekketsu Kouha Kunio-kun: Kunio Tachi no Banka
Shin Nekketsu Kouha Kunio-kun: Kunio Tachi no Banka to 4ta część z cyklu gier Kuoha. Pierwsza to wspomniane Nekketsu Kouha Kunio-kun, druga to Nekketsu Kōha Kunio-kun: Bangai Rantō Hen na gameboy a trzecia Shodai Nekketsu Kōha Kunio-kun na Super FC. Gry są ze sobą powiązane. Polecam zagrać we wszystkie.Rob3rt pisze: którą można by nazwać kontynuacją "Nekketsu Kouha Kunio-kun".