FORUM
Re: FORUM
...i kolejne animowane uśmieszki na forum! Jak Wam się podobają? 
- SebaSan1981
- Posty: 38
- Rejestracja: 05 sty 2012, 21:27
- Lokalizacja: Chełm
- Kontakt:
Re: FORUM
Świetne!! Skąd je właściwie bierzesz?? Sam robisz czy może to import??
Re: FORUM
Prawdopodobnie włącza grę na emu,naciska przycisk żeby leciało powoli czy coś,print screen (czy jakoś tak xd)SebaSan1981 pisze:Świetne!! Skąd je właściwie bierzesz?? Sam robisz czy może to import??
Wkleja do jakiegoś programu (nie wiem czego używa) robi animacje i daje xd
Albo bierze z neta >: (
I like Apples Ѽ
Re: FORUM
Importuje od ruskich
Choć trzeba powymyślać jeszcze kilka nowy 
Re: FORUM
No, no... Całkiem niezła kolekcja tych emotów.
Czekam na kolejne z otwartymi ramionami
Czekam na kolejne z otwartymi ramionami
Re: FORUM
No to macie kolejne dwie 

Teraz trzeba więcej pisać! Bo emotikony leżą tylko nadaremno
Teraz trzeba więcej pisać! Bo emotikony leżą tylko nadaremno
Re: FORUM
fajny emotikony
---------------------------------
Precz z hakerstwem !
Ja miałem problem z hackerem niedawno
Jakiś debil zrobił taki hack że pisało po 3 minutach od włączenia kompa
,,Komputer został zablokowany z powodu naruszenia prawa polskiego''
I niby musiałem zapłacić 500 zł za odblokowanie kompa
(jakbym zapłacił to wirusy by nie znikły tylko komp byłby odblokowany)
Lecz na szczęście mojej siostry ciotecznej mąż
pracuje w Komputronic i zna się na tym
i mówi to samo co napisałem w 2 linijce
Okazało się że ten hack zrobił 600 wirusów !
Na szczęścia on je usunął za troche kasy
i wszystko jest jak dawniej
Precz z hackerstwem !
---------------------------------
Precz z hakerstwem !
Ja miałem problem z hackerem niedawno
Jakiś debil zrobił taki hack że pisało po 3 minutach od włączenia kompa
,,Komputer został zablokowany z powodu naruszenia prawa polskiego''
I niby musiałem zapłacić 500 zł za odblokowanie kompa
(jakbym zapłacił to wirusy by nie znikły tylko komp byłby odblokowany)
Lecz na szczęście mojej siostry ciotecznej mąż
pracuje w Komputronic i zna się na tym
i mówi to samo co napisałem w 2 linijce
Okazało się że ten hack zrobił 600 wirusów !
Na szczęścia on je usunął za troche kasy
i wszystko jest jak dawniej
Precz z hackerstwem !
- Andrzej560
- Moderator
- Posty: 141
- Rejestracja: 05 sty 2012, 17:21
- Lokalizacja: Polska
- Kontakt:
Re: FORUM
King, mialem ostatni identyczny problem z 'hackerstwem'. To po prostu wirus był, tak zwany wyłudzacz (ransom-ware)
Co dziwne zlapal mnie na stronie o programowaniu.
Komp sie blokowal, nie szlo nic zrobic, tryb awaryjny mi nie dziala, ale wszedlem przez linuxa live cd na dysk i usunalem gnoja.
Straszne gówno.
Co dziwne zlapal mnie na stronie o programowaniu.
Komp sie blokowal, nie szlo nic zrobic, tryb awaryjny mi nie dziala, ale wszedlem przez linuxa live cd na dysk i usunalem gnoja.
Straszne gówno.

